Корупціонер Сіденко Людмила Валентинівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Сіденко Людмила Валентинівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кредитний відділ кредитної спілки “Альянс Україна”. інспектор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-02-09
Номер судового рішення: № 0614/111/2012

Склад злочину: Сіденко Л.В., працюючи інспектором кредитного відділу кредитної спілки “Альянс Україна”, являючись службовою особою зазначеної кредитної установи, вчинила розтрату ввірених їй грошових коштів.

Покарання: Покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальними цінностями, в банках та фінансових установах будь-яких форм власності на строк 2 роки. Відповідно до частини 4 статті 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, суд призначає Сіденко Людмилі Валентинівні остаточне покарання за сукупністю злочинів у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальними цінностями, в банках та фінансових установах будь-яких форм власності на строк 3 роки. На підставі статті 75 Кримінального кодексу України звільнити Сіденко Людмилу Валентинівну від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки.

Залишити відповідь