Прізвище, ім’я, по батькові: Сінчук Ірина Анатоліївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Криворізьке територіальне відособлене безбалансове відділення АБ «Експрес-Банк». начальник

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-02-16
Номер судового рішення: 1-746/2011

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки інтересам юридичної особи й складання службовою особою свідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: Згідно ч.1 ст.70 КК України остаточно визначити покарання, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, із застосуванням ст.69 КК України, у вигляді трьох років позбавлення волі зі штрафом у дохід держави в розмірі 4250 грн., без позбавлення права займати посади пов'язані з адміністративно-фінансовими й організаційно-розпорядчими функціями. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену від призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним строком на один рік, якщо вона протягом цього часу не вчинить нового злочину й виконає покладені на неї судом зобов'язання.