Прізвище, ім’я, по батькові: Кирик Мирослав Павлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Івано-Франківське МВ УМВСУ в Івано-Франківській області. оперуповноважений сектору розкриття майнових злочинів та незаконних заволодінь автотранспорту відділу карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 0907/1-681/2011

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтерсам, вчинені працівником правоохоронного органу; а також заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст. 70, 72 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Кирику М.П. покарання – 1 (один) рік позбавлення волі з відбуванням у кримінально-виконавчій установі з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням функцій представника влади, строком на 3 (три) роки та з конфіскацією всього належного йому майна. На підставі ст. 54 КК України позбавити Кирика М.П. спеціального звання “лейтенант міліції”.