Прізвище, ім’я, по батькові: Штундер Іван Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТзОВ компанії “Острозький завод безалкогольних напоїв”. генеральний директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-09-27
Номер судового рішення: 1/1713/76/11

Склад злочину: Штундер І. П., обіймаючи згідно рішення зборів засновників ТзОВ компанії «Острозький завод безалкогольних напоїв»від 26.06.2005 року, посаду генерального директора цього Товариства та будучи службовою особою на якого, у відповідності до статуту підприємства, затвердженого протоколом зборів засновників від 21.06.2005 року, були покладені організаційно–розпорядчі та адміністративно–господарські обов’язки, вчинив зловживання службовим становищем.

Покарання: За частиною 2 статті 364 КК України у виді позбавлення волі строком 4 роки з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням адміністративно –господарських та організаційно –розпорядчих обов’язків строком 2 роки, за частиною 1 статті 388 КК України у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На підставі ч.1 ст.70 КК України, Штундеру Івану Петровичу визначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим – остаточно призначити покарання –у виді позбавлення волі строком 4 роки з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням адміністративно –господарських та організаційно – розпорядчих обов’язків на 2 роки. На підставі статті 75 КК України, звільнити Штундера Івана Петровича від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки. Додаткове покарання Штундеру Івану Петровичу у виді позбавлення права займати посади, пов’язані з виконанням адміністративно –господарських та організаційно – розпорядчих обов’язків на 2 роки – підлягає реальному виконанню.