Прізвище, ім’я, по батькові: Шалапаюк Василь Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: Володимир-Волинський МВ ( з обслуговування міста та району ) УМВС України у Волинській області. начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-24
Номер судового рішення: 1/0301/150/11

Склад злочину: Одержання хабара службовою особою , яка займає відповідальне становище , в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара та в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої йому влади та службового становища , поєднаному з вимаганням хабара.

Покарання: За ст.368 ч.2 КК України і призначити йому покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати службові посади в органах МВС України строком на 3 (три ) роки , без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити Шалапаюка В.Г. від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку в 3 (три) роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов’язки. На підставі ст.76 ч.1 п.п.3,4 КК України зобов”язати Шалапаюка В.Г. повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання , періодично з”являтися для реєстрації в орган кримінально-виконавчої інспекції .