Прізвище, ім’я, по батькові: Савенко Олег Дмитрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Творчий колектив«Сучасник» в Державному підприємстві «Дирекція пересувних колективів». головний адміністратор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-07
Номер судового рішення: 1-911/11

Склад злочину: Будучи службовою особою, шляхом зловживання своїм службовим становищем привласнив чуже майно у великих розмірах, привласнені чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого повторно та вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та здійснив інше підроблення документів, то такі його дії суд кваліфікує за ч. 1 ст. 366 КК України.

Покарання: За сукупністю злочинів, на підставі ст. 70 КК України, остаточне основне та додаткове покарання Савенку Олегу Дмитровичу призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати постійно чи тимчасово на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на три роки. У відповідності до ст.75 КК України звільнити Савенко Олега Дмитровича від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю 3 (три) роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки, при цьому покарання у виді позбавлення права обіймати постійно чи тимчасово на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на три роки підлягає реальному виконанню.