Корупціонер Сендецький Богдан Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Сендецький Богдан Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: директор МП «Подолянка». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2011-12-05
Номер судового рішення: 1-850/11

Склад злочину: Зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, всупереч інтересам юридичної особи приватного права, використання службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам та службове підроблення, тобто складання та видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа.

Покарання: За ч.3 ст.358 КК України 680 гривень штрафу, за ч.1 ст.364-1 КК України 6800 гривень штрафу з позбавленням права займати керівні посади з організаційно-розпорядчими і адміністративно- господарськими функціями на 1 рік 6 місяців; за ч.1 ст.366 КК України 850 гривень штрафу з позбавленням права займати керівні посади з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями на 1 рік. На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Сендецькому Богдану Михайловичу покарання у виді 6800 гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права займати керівні посади з організаційно-розпорядчими і адміністративно- господарськими функціями на 1 рік 6 місяців.

Залишити відповідь