Корупціонер Шевченко Валентина Григорівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Шевченко Валентина Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Новенська селищна рада. тимчасово виконуюча обов’язки селищного голови Новенської селищної ради

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-03-20
Номер судового рішення: 1-336/11

Склад злочину: Шевченко В.Г. вчинила: зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам; службове підроблення, тобто складання і видачу службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Шевченко Валентині Григорівні покарання у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три) роки. На підставі ст.54 КК України позбавити Шевченко В.Г. 10 рангу посадової особи органу місцевого самоврядування. На підставі ст.75 КК України Шевченко В.Г. звільнити від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки.

Залишити відповідь