Корупціонер Самко Сергій Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Самко Сергій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Висоцька сільська рада Дубровицького району. –

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-08-04
Номер судового рішення: № 3-676/11

Склад злочину: Самко Сергій Іванович, будучи службовою особою органу місцевого самоврядування, а саме головою Висоцької сільської ради, вчинив адміністративне корупційне правопорушення, яке полягає в порушенні встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з метою надання переваг Висоцькій сільській раді при підготовці та винесенні рішень з одержанням за це неправомірної вигоди в сумі 5020,93 грн., що не перевищує 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за що передбачена відповідальність згідно ч. 2 ст. 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 4 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні».

Покарання: Штраф в розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює сумі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в сумі 5020 грн. 93 коп. (п»ять тисяч двадцять грн. 93 коп.).

Залишити відповідь