Корупціонер Гусєва Наталія Миколаївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Гусєва Наталія Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна податкова інспекція в Приморському районі Запорізької області. головний державний податковий ревізор-інспектор відділу аудита юридичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-12-27
Номер судового рішення: 1-193/2011

Склад злочину: Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, що спричинило тяжкі наслідки та складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: За ч.2 ст.364 КК України – 3 роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з здійсненням функцій представника влади строком на 1 рік; за ч.2 ст. 366 КК України-2 роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з здійсненням функцій представника влади строком на 1 рік. Відповідно до ч.1 ст. 70 КК України визначити остаточне покарання, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді позбавлення волі на строк 3 років з позбавленням права обіймати посади на строк 1 рік. На підставі ст. 75 КК України Гусєву Н.М. звільнити від відбування призначеного покарання з іспитовим строком 1 рік.

Залишити відповідь