Корупціонер Рибчук Ярослав Степанович

Прізвище, ім’я, по батькові: Рибчук Ярослав Степанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПІ в м.Івано-Франківську. перший заступник начальника головного відділу – начальник оперативного відділу головного відділу податкової міліції

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа начальницького складу податкової міліції
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-06-05
Номер судового рішення:

Склад злочину: Дії Рибчука Я.С. як працівника правоохоронного органу виразилися у :зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах і в інтересах третіх осіб, використанні службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило державним інтересам тяжкі наслідки, тобто скоєнні злочину передбаченого ст. 364 ч. 3 КК України та фіктивному підприємництві, а саме створенні та придбанні суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, повторно, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі, організованою групою, тобто злочині передбаченому ст.ст. 28 ч. 3, 205 ч. 2 КК України, а також складанні ним як службовою особою завідомо неправдивих документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, організованою групою, тобто злочині передбаченому ст.ст. 28 ч. 3, 366 ч. 2 КК України, привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, організованою групою, тобто злочині передбаченому ст. 191 ч. 5 КК України та злочині передбаченому ст. 209 ч.3 КК України оскільки він у складі організованої групи вчинив фінансову операцію з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, набутті та володінні коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, в особливо великому розмірі.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Рибчуку Я.С. покарання – чотири роки шість місяців позбавлення волі, з позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням функцій представника влади, а також обіймати посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, пов`язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих обов`язків, на три роки, з конфіскацією коштів та майна, одержаних злочинним шляхом, з конфіскацією всього належного майна. У відповідності до ст. 54 КК України, позбавити Рибчука Я.С. спеціального звання – майор податкової міліції.

Залишити відповідь