Прізвище, ім’я, по батькові: Рибак Любов Геннадіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: військова частина А1232. бухгалтер фінансово-економічної служби

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-12-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Рибак Л. Г. будучи військовою службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з корисливих мотивів, діючи у складі організованої злочинної групи спільно заволоділа та привласнила державні грошові кошти та підробка документів на переказ, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб; та вчинила службове підроблення, яке полягало у внесенні завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи, складанні і видачі завідомо неправдивих документів, інше підроблення документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст., ст. 70, 72 КК України остаточну міру покарання Рибак Л. Г. призначити шляхом часткового складання призначених покарань у вигляді 5-ти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з здійсненням бухгалтерського обліку та обліку товаро-матеріальних цінностей строком на три роки, штрафу в розмірі 85000 грн., який виконувати самостійно. По ч. 3 ст. 209 КК України РИБАК Л. Г. виправдати за відсутністю в її діях складу даного злочину.