Прізвище, ім’я, по батькові: Цейгин Володимир Ілліч

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ «ВКФ «Партнер Плюс». Директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-12-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання повноваженнями посадової особи юридичної особи приватного права, тобто навмисному, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, використанні службового становища всупереч інтересам юридичної особи приватного права, що заподіяв тяжкі наслідки державним інтересам; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст. 75 КК України, у частині покарання пов'язаного з позбавленням волі, звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням, установивши випробний термін в 2 (два) роки. На підставі п.2, 3 ст. 76 КК України зобов'язати засудженого в період випробного терміну не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи, повідомляти про зміну свого місця проживання й роботи органам кримінально-виконавчої системи.