Прізвище, ім’я, по батькові: Рудяк Світлана Вікторівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сектор документальних перевірок відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ в Оріхівському районі. завідуюча.

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-06-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, і службове підроблення, тобто складання і видача посадовою особою завідомо неправдивих документів

Покарання: На підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання, призначеного цим вироком, більш строгим, призначеним вироком Оріхівського районного суду Запорізької області від 19 березня 2012 року, Рудяк С.В. остаточно визначити покарання у вигляді одного року шести місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, пов'язаною з організаційно-розпорядчими функціями та адміністративно-господарською діяльністю строком на один рік шість місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Рудяк С.В. від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом іспитового строку, одного року, не вчинить нового злочину.