Прізвище, ім’я, по батькові: Сахарнадський Роман Романович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: МПП “Таврія”. начальник юридичного (кредитного) відділу

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-04-12
Номер судового рішення: 2116/57/2012

Склад злочину: Надання службовою особою суб’єкта господарської діяльності завідомо неправдивої інформації банкам з метою одержання кредитів, якщо вони вчинені повторно та завдали великої матеріальної шкоди, та вчинене за попередньою змовою групою осіб; складання та видача завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права чи звільняють від обов’язків, вчинене за попередньою змовою групою осіб; зловживання службовим становищем, тобто умисне в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб; службове підроблення, тобто видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, інше підроблення офіційних документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб; умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, вчинене службовою особою.

Покарання: На підставі ч.ч. 1,3 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим (основного і додаткового) визначити Сахарнадському Р.Р. остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк чотири роки шість місяців, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності на строк три роки, та зі штрафом у розмірі шістсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 10200 (десять тисяч двісті) гривень. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Сахарнадського Р.Р. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю два роки шість місяців якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладенні на нього обов’язки.