Корупціонер Раввінов Владислав Ігорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Раввінов Владислав Ігорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ЖКС «Порто-Франківський». Майстер по експлуатації житлового фонду ділянки №7

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-01-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне в особистих інтересах використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам окремих громадян; службове підроблення, тобто внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Раввінову Владиславу Ігоровичу покарання у вигляді 1 (одного) року 6 (шести) місяців обмеження волі, з позбавленням права займати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців, і зі штрафом у розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити Раввінова Владислава Ігоровича від відбування основного покарання у вигляді обмеження волі з випробним терміном на 1 (один) рік.

Залишити відповідь