Корупціонер Пироженко Олег Степанович

Прізвище, ім’я, по батькові: Пироженко Олег Степанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області. тимчасово виконуючи обов’язки начальника

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Покарання: Визнати Пироженка Олега Степановича винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Призначити Пироженку Олегу Степановичу покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади в органах охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства строком на 3 роки, без конфіскації майна підсудного. Згідно ст.75 КК України, вирок в частині позбавлення волі не приводити до виконання засудженому, звільнивши Пироженка О.С. від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк – 3 (три) роки. У відповідності з п. п. 2, 3 ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Пироженка О.С. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та роботи.

Залишити відповідь