Прізвище, ім’я, по батькові: Пирковський Юрій Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Центральний відділ державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції. старший державний виконавець

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-20
Номер судового рішення: 1/2506/81/12

Склад злочину: Пирковський Ю.Ф., працюючи, згідно наказу начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області №131/2 від 12.02.2010 року, старшим державним виконавцем Центрального відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції(Центрального ВДВС ЧМУЮ), обіймаючи посаду пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків, та здійснюючи функції представника влади, тобто являючись службовою особою, одержав хабара у значному розмірі та вчинив службове підроблення.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Пирковському Юрію Федоровичу за сукупністю злочинів остаточне покарання у вигляді штрафу у розмірі 13 600 грн. з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних та комунальних підприємствах, в установах, організаціях, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк два роки. Відповідно до ст.72, ст.77 КК України додаткове покарання Пирковському Ю.Ф. у вигляді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних та комунальних підприємствах, в установах, організаціях, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк два роки, виконувати самостійно.