Прізвище, ім’я, по батькові: Цогла Володимир Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління Держкомзему у Іршавському районі Закарпатської області. начальник управління

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-02-21
Номер судового рішення: 705/11/2012

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам держави та юридичним особам та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: За ст. 364 ч. 1 КК України до обмеження волі на строк два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на два роки, за ст. 366 ч. 1 КК України до обмеження волі на строк один рік з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на один рік. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Цогла Володимиру Михайловичу остаточне покарання у виді обмеження волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на два роки. На підставі ст. 1 п. «є»Закону України «Про амністію»засудженого Цогла Володимира Михайловича звільнити від призначеного покарання.