Корупціонер Продан Василь Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Продан Василь Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП Довжанське ЛМГ. майстер лісу

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2012-03-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Продан Василь Васильович, який перебуваючи на посаді майстра лісу ДП Довжанське ЛМГ, будучи, відповідно до п. 1 ч.1 ст.2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», працівником правоохоронного органу та особою уповноваженою на виконання функцій держави, а також відповідно до п. «ж»ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»є суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення, порушив встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»обмеження щодо зайняття підприємницькою чи іншою оплачуваною діяльністю, а саме здійснює підприємницьку діяльність, та зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності.

Покарання: Продан Василя Васильовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності.

Залишити відповідь