Корупціонер Постой Олександр Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Постой Олександр Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Бахмацький міжрайонний відділ кримінально – виконавчої інспекції УДДУПВП в Чернігівській області. інспектор підрозділу Борзнянського району

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення: 2012-01-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Постой О.В., обіймаючи посаду інспектора підрозділу Борзнянського району Бахмацького міжрайонного відділу кримінально – виконавчої інспекції УДДУПВП в Чернігівській області з 11 серпня 2010 року до 04.11.2011 року і, будучи посадовою особою органів державної кримінально-виконавчої служби, якому надані повноваження на виконання функцій держави в сфері контролю за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, 03.11.2011 року в службовому кабінеті за місцем служби одержав в якості дарунка (пожертви) телефонний апарат «Русь. Версія 28 – Соната»вартістю 280 грн. від засудженого Кагадія В.М., який перебуває на обліку в підрозділі Борзнянського району Бахмацького міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУПВП в Чернігівській області.

Покарання: Постоя Олександра Володимировича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.172-5 ч.2 КУпАП та застосувати до нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює 850 грн.

Залишити відповідь