Прізвище, ім’я, по батькові: Порохненко Ростислав Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: приватне підприємство «Торговий дім Поляков». керівник відділу логістики

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-09-27
Номер судового рішення: 1-310-11

Склад злочину: Привласнення чужого майна вчинене повторно та шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Покарання: За ч.3 ст. 191 КК України призначити йому покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади терміном на 3 роки. На підставі ч.4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання, до призначеного покарання за ст. 191 ч.3 КК України у вигляді 4 років 6 місяців частково приєднати невідбуту частину покарання за вироком Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 01 листопада 2010 року у вигляді 6 місяців позбавлення волі, та остаточно призначити Порохненку Р.В. покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади терміном на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Порохненка Р.В. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки.