Прізвище, ім’я, по батькові: Пльонсак Сергій Леонідович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП ДГ «Артеміда» Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України. директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-03-13
Номер судового рішення: 208/658/2012

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб; та як службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: Відповідно до ст. ст.70,72 КК України призначити Пльонсаку С.Л. остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом повного складання основних призначених покарань 4 (чотири) роки позбавлення волі та штраф у розмірі 3400 грн., з застосуванням ст.69 КК України без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Пльонсака С.Л. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк на 1 (рік) 6 (шість) місяців.