Прізвище, ім’я, по батькові: Іщук Катерина Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Київська міська клінічна лікарня №7. заступник головного лікаря.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-05-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: Іщук К.Г., обіймаючи з 23.10.2001 р. посаду заступника головного лікаря з поліклінічної частини Київської міської клінічної лікарні №7, будучи згідно пункту 1 ч.1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», службовою особою, до 1 квітня поточного року не подала за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за встановленою формою, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП –порушення вимог фінансового контролю щодо необхідності подачі декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік.

Покарання: Накласти на Іщук Катерину Григорівну адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 170 гривень.