Прізвище, ім’я, по батькові: Петришин Василь Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . провідний спеціаліст Тростянецького ОРВК

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2013-07-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: , Петришин В.В., порушуючи спеціальні обмеження, передбачені ч.1 ст.6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” щодо заборони використання своїх службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди, одержав неправомірну вигоду у розмірі 100 грн, як винагороду за виконання в інтересах громадянина Ряснюка В.І. дій з використанням наданого йому службового становища, які полягали у сприянні безперешкодно отримати довідку для закордонного паспорта.

Покарання: Визнати Петришина Василя Васильовича винуватим у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн. Апеляційний суд Вінницької області постановив: апеляційну скаргу адвоката Страшка А.А. залишити без задоволення, а постанову Тростянецького районного суду від 27 травня 2013 року щодо Петришина Василя Васильовича за ч. 1 ст. 172-2 КУпАП – без змін.