Прізвище, ім’я, по батькові: Палій Олександр Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . заступник Здолбунівського міського голови

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: заступник голови районної ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2013-05-08
Номер судового рішення:

Склад злочину: Порушення особою, встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або у зв’язку з прийняттям обіцянкипропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб.

Покарання: Постановою судді Здолбунівського районного суду від 3 квітня 2013 року справу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.172-2 КУпАП щодо Палія О.О., закрито у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративні правопорушення, строків, передбачених ст.38 КУпАП. Апеляційний суд Рівненської області постановив: постанову судді Здолбунівського районного суду від 3 квітня 2013 року щодо Палія Олександра Олександровича – скасувати. Визнати Палія Олександра Олександровича винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч.2 ст.172-2 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу у розмірі 2550 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди.