Корупціонер Павлюк Світлана Володимирівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Павлюк Світлана Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Острозьке районне управління юстиції. заступник начальника-начальник відділу державної виконавчої служби

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-11-18
Номер судового рішення: № 1/1713/127/11

Склад злочину: Павлюк С.В., перебуваючи згідно наказу начальника головного управління юстиції в Рівненській області №115-К від 07.08.2009 року на посаді заступника начальника Острозького районного управління юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби, маючи 11 ранг державного службовця 6-ї категорії посад, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, та яка відповідно до посадової інструкції і ст. 5 Закону України “Про виконавче провадження” виконує функції представника влади, діючи умисно, з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище з метою особистого незаконного збагачення вчинила закінчений замах на одержання хабара.

Покарання: Павлюк Світлану Володимирівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України та призначити їй покарання з застосуванням ст.. 69 КК України у виді обмеження волі строком п'ять років з позбавленням права обіймати посади наділені владними та організаційно-розпорядчими функціями чи займатися такою діяльністю в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування строком два роки та з конфіскацією всього належного їй майна.

Залишити відповідь