Прізвище, ім’я, по батькові: Ковалишин Петро Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . начальник сектору дізнання Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-02-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ковалишин П.М., працюючи на посаді начальника сектору дізнання Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області і будучи службовою особою, яка наділена функціями представника влади, переслідуючи корисні мотиви, шляхом вимагання одержав від Калєйнікової Л.В. хабар в період часу з 25.02.2010 року по 02.03.2010 року у два прийоми в загальному розмірі 300 доларів США, або по курсу 2397 грн. за вирішення питання щодо не притягнення її сина Калєйнікова Г.О. до відповідальності у кримінальній справі, порушеній 13.01.2010 року по факту викрадення майна ТзОВ готель “Екран”, що перебувала у провадженні дізнавача сектору дізнання Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області.

Покарання: Залізничним районним судом м. Львова від 18 жовтня 2011 року визнано винним та засуджено за ч.2 ст.368 КК України (в редакції станом на 2 березня 2010 року) на п’ять років позбавлення волі, із позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на три роки, з конфіскацією належного йому майна.