Прізвище, ім’я, по батькові: Осадчук Богдан Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Мисловецька сільська рада Підволочиського району Тернопільської області. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-13
Номер судового рішення: 1-62/11

Склад злочину: Осадчук Б.І. будучи сільським головою у Мис ловецькій сільській раді Підволочиського району Тернопільської області, являється службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими функціями та адміністративно-господарськими обов’язками. Впродовж 2007-2008 років та 2010р. діючи умисно в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, з метою заволодіння бюджетними коштами, зловживаючи своїм службовим становищем, скоїв привласнення та розтрату бюджетних коштів .

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України призначити йому покарання три роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з організаційно-розпорядчими функціями та адміністративно-господарськими обов»язками строком на два роки. Керуючись ст..75 КК України звільнити Осадчука Богдана Івановича від відбування основного покарання з однорічним іспитовим строком. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Осадчука Б.І. не виїзжати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи.