Прізвище, ім’я, по батькові: Орленко Олена Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: КП «Земельно-кадастрове бюро при Управлінні земельних ресурсів». заступник директора

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном, яке було довірено особі або перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинено по попередній змові групою осіб в особливо великих розмірах; заволодіння й розтрата чужого майна, яке було довірено особі або перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинено по попередній змові групою осіб у великому розмірі; заволодіння й розтрата чужого майна, яке було довірено особі або перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене повторно; видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, що спричинило тяжкі наслідки, вчинено по попередній змові групою осіб; видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Орленко О.В. до відбування покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, без конфіскації майна, з позбавленням права займати керівні посади строком на 1 рік 6 місяців і зі штрафом у розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити засуджену Орленко О.В. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням строком на 3 (три) роки.