Прізвище, ім’я, по батькові: Жданов Євгеній Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: СООО “ім.Шевченко”. директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-05-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем юридичної особи приватного права, що завдало істотної шкоди державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки, а також у неналежному виконанні особою, якому доручено зберігання чужого майна, своїх обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки для власника майна.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 КК України шляхом поглинання покарання менш суворого більш суворим остаточно визначити 1 рік 3 місяця обмеження волі з позбавленням права займати організаційно-розпорядчі й адміністративно-господарські посади строком на 1 рік 3 місяця. У відповідності зі ст. 75, 76 КК України від відбування покарання звільнити з випробуванням 1 рік 3 місяця з позбавленням права займати організаційно-розпорядчі й адміністративно-господарські посади строком на 1 рік 3 місяця, зобов'язавши засудженого періодично з'являтися для реєстрації в орган кримінально-виконавчої системи, повідомляти цей орган про зміну місця проживання, роботи.