Корупціонер Олей Тетяна Миколаївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Олей Тетяна Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: Шершенецька сільська виборча комісія. голова комісії

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-30
Номер судового рішення: 1-185/11

Склад злочину: Олей Т.М. являючись головою Шершенецької сільської виборчої комісії та будучи наділеною на період проведення виборчої компанії, організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями, діючи умисно, шляхом підроблення документів привласнила та розтратила на свою користь та на користь третіх осіб, бюджетні грошові кошти, виділені з Державного бюджету України для виконання положень Закону України “Про вибори народних депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” та Постанови Центральної виборчої комісії №397 від 08 жовтня 2010 року, на загальну суму 3308 грн.

Покарання: За ч.2 ст.191 КК України-у вигляді обмеженням волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади у виборчих комісіях всіх рівнів строком на два роки; за ч.1 ст.366 КК України-у вигляді обмеженням волі строком на один рік з позбавленням права обіймати посади у виборчих комісіях всіх рівнів строком на два роки. Відповідно до ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно за сукупністю злочинів призначити Олей Т.М. покарання у вигляді обмеженням волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади у виборчих комісіях всіх рівнів строком на два роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Олей Т.М. від відбування призначеного судом основного покарання у вигляді обмеження волі строком на один рік.

Залишити відповідь