Корупціонер Пархоменко Тамара Антонівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Пархоменко Тамара Антонівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Блиставицька сільська рада Бородянського району Київської області. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-21
Номер судового рішення: 1-160/11

Склад злочину: Одержання хабара у великих розмірах за виконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданої їй влади, поєднане з вимаганням, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: За ч.2 ст.368 КК України (в редакції Кримінального кодексу станом на 2 грудня 2010 року), і призначити їй покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності, посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, а також займатися депутатською діяльністю на строк 3 (три) роки, без конфіскації майна. До строку покарання у виді позбавлення волі Пархоменко Т.А. зарахувати попереднє ув’язнення з 9 грудня 2010 року по 21 листопада 2011 року. На підставі ст.75 КК України звільнити Пархоменко Т.А. від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо вона протягом 3 (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї відповідно до ст.76 КК України обов'язки.

Залишити відповідь