Корупціонер Ойкіна Лілія Лулинівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Ойкіна Лілія Лулинівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя. заступник голови райдержадміністрації

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-08-02
Номер судового рішення: 1-462/11

Склад злочину: Ойкіна Л.Л., будучи заступником голови Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя, головою Колегіального органа з питань розміщення об'єктів виносної торгівлі на території Гагарінського району м. Севастополя, що займають відповідальне становище, наділеним повноваженнями представника влади, виконуючи свої організаційно-розпорядчі обов'язки на професійній основі, діючи навмисне та, використовуючи своє службове становище, систематично одержувала від Остапенко Г.В. хабара за позитивний розв'язок питань про розміщенні об'єктів виносної торгівлі й за підписання договорів про розміщення об'єктів виносної торгівлі, після чого запропонувала Остапенко Г.В. передати їй хабар у розмірі 1000 гривень за позитивний розв'язок питання про розміщення об'єкта виносної торгівлі й підписання договору про розміщення об'єкта виносної торгівлі.

Покарання: Остаточне покарання у вигляді 5 (п'яти) років 1 (одного) місяця позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три) року з конфіскацією всього її майна. Ухвалою Апеляційного суду м. Севастополя від 13 березня 2012 року зазначений вирок змінено. Постановлено вважати Ойкіну Л.Л. засудженою за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на 2 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади керівних робітників та спеціалістів в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік без конфіскації майна;- за ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади керівних робітників та спеціалістів в органах місцевого самоврядування строком на 2 роки без конфіскації майна. На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Ойкіній Л.Л. остаточно визначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади керівних робітників та спеціалістів в органах місцевого самоврядування строком на 2 роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України Ойкіну Л.Л. звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим строком 2 роки з покладенням обов’язків, передбачених п. п. 2-4 ч. 1 ст. 76 КК України. В решті вирок залишено без зміни. Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ 27 листопада 2012 року ухвалила: ухвалу Апеляційного суду м. Севастополя від 13 березня 2012 року щодо Ойкіної Лілії Лулинівни залишити без зміни, а касаційну скаргу прокурора, який брав участь у розгляді справи судом апеляційної інстанції – без задоволення.

Залишити відповідь