Прізвище, ім’я, по батькові: Грицай Іван Якович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: гаражно-будівельний кооператив «Мотор». голова правління

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-06
Номер судового рішення: 1-475/2011

Склад злочину: Грицай І.Я., будучи посадовою особою, головою правління гаражно-будівельного кооперативу «Мотор», тобто особою, що виконує організаційно-розпорядчі і адміністративно-господарські функції, з метою заволодіння чужим майном, повторно, привласнив з каси зазначеного кооперативу кошти в сумі 2030 грн., а також з метою приховування факту привласнення коштів, вніс в офіційні документи – кошторису за 2008-2010 роки завідомо неправдиві відомості.

Покарання: кримінальне покарання: за ч.3 ст.191 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями строком на два роки; за ч.1 ст.366 КК України у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями строком на один рік. Остаточно визначено покарання – три роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями строком на два роки із звільненням від відбування основного покарання з випробуванням, установивши дворічний випробний термін.