Корупціонер Ніжинець Тимур Олегович

Прізвище, ім’я, по батькові: Ніжинець Тимур Олегович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Оболонський РУ ГУМВС України в м. Києві. оперуповноважений СКР-1 ТВМ

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинив дії, що виразилися у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів та в інтересах третьої особи, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що вчинено працівником правоохоронного органу та заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, також вчинив дії, що виразилися у несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, крім того вчинив дії, що виразилися у внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні та видачі неправдивих документів.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити НІЖИНЦЮ ТИМУРУ ОЛЕГОВИЧУ покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади пов’язані з виконанням функцій представника влади в правоохоронних органах строком на 2 роки з позбавленням спеціального звання –старший лейтенант міліції з конфіскацією технічних засобів за допомогою яких було здійснено несанкціонований збут та розповсюдження інформації з обмеженим доступом, які є його власністю. Керуючись ст. 75 КК України звільнити НІЖИНЦЯ ТИМУРА ОЛЕГОВИЧА від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку тривалістю 2 роки не вчинить нового злочину та виконає покладений на нього обов’язок. Зобов’язати засудженого повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.

Залишити відповідь