Прізвище, ім’я, по батькові: Нікітін Дмитро Сергійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Матвіївська сільська рада міста Свердловська. депутат

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-10-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Нікітін Д.С., являючись депутатом Матвіївської сільської ради міста Свердловська Луганської області, та відповідно до п.п.«б» п.1 ч.1 ст.4 Закону України «Про запобігання і протидії корупції», будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушив вимоги ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», одержав неправомірну вигоду від Грудінова П.В. у вигляді грошових коштів у розмірі 400 грн, за підготовку акту обстеження житлово-побутових умов та внесення до нього недостовірної інформації про те, що Грудінов П.В. на особистій ділянці вирощує виноград, що є підставою для отримання Грудіновим П.В. вигоди у вигляді звільнення від сплати ринкового збору під час реалізації сільськогосподарської продукції.

Покарання: Нікітіна Дмитра Сергійовича визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-2 ч.1 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у розмірі 400 грн.