Корупціонер Можарчук Олександра Борисівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Можарчук Олександра Борисівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора № 4». Майстер по експлуатації житлового фонду

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-06-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Закінчений замах на одержання посадовою особою в будь-якому виді хабара за виконання або невиконання в інтересах того, хто дає хабар якої-небудь дії, з використанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням хабара, тому що вона виконала всі дії, необхідні для доведення злочину до кінця, однак злочин не був закінчений із причин не залежним від її волі; одержання посадовою особою в будь-якому виді хабара за виконання або невиконання в інтересах того, хто дає хабар якої-небудь дії, з використанням наданого йому службового становища, повторно, поєднане з вимаганням хабара; будучи посадовою особою навмисне склала й видала свідомо неправильні офіційні документи.

Покарання: На підставі ст.70 ч.1 КК України по сукупності злочинів, застосовуючи принцип поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання Можарчук О.Б. призначити у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі без позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю. На підставі ст.ст.75,76,77 КК України звільнити Можарчук О.Б. від відбування основного призначеного покарання з випробним терміном 2 (два) роки й зобов'язати повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання й роботи.

Залишити відповідь