Прізвище, ім’я, по батькові: Мостова Тетяна Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: бухгалтер Ніжинського відділення публічного акціонерного комерційного банку «ПРАВЕКС – БАНК». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-11
Номер судового рішення: 1-206/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання і видача завідомо неправдивих документів з метою незаконного заволодіння чужим майном, за що вона має нести відповідальність.

Покарання: За ч. 2 ст. 191 КК України покарання у виді позбавлення волі терміном 2 роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно розпорядчими функціями терміном 1 рік шість місяців, за ч.1 ст. 366 КК України покарання у виді обмеження волі терміном 1 рік з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно розпорядчими функціями терміном 1 рік.На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Мостовій Тетяні Миколаївні покарання у виді позбавлення волі терміном 2 роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно розпорядчими функціями терміном 1 рік шість місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Мостову Тетяну Миколаївну від відбування призначеного покарання встановивши їй іспитовий строк один рік.