Прізвище, ім’я, по батькові: Мірсанов Василь Павлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . начальник управління ветеринарної медицини м.Керчі – головний державний інспектор ветеринарної медицини м.Керчі

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-08-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Мірсанов В.П., працюючи на підставі наказу начальника головного управління ветеринарної медицини в АРК № 143-к від 21 листопада 2011 року начальником управління ветеринарної медицини м.Керчі – головним державним інспектором ветеринарної медицини м.Керчі, маючи з 1 червня 2007 року черговий 11 ранг шостої категорії державного службовця, будучи посадовою особою, яка займає відповідальне становище та на яку покладені обов'язки щодо здійснення державного ветеринарного контролю і нагляду на території м.Керчі за якістю та безпекою продукції тваринного, а на ринках і рослинного походження; здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за виконанням громадянами ветеринарних вимог щодо заготівлі, зберігання, реалізації і транспортування продукції тваринного походження; видачі обов'язкових для виконання розпоряджень щодо здійснення ветеринарно-санітарних заходів; здійснення керівництва діяльністю управління ветеринарної медицини м.Керчі; видання в межах своєї компетенції наказів, розпоряджень, приписів та вказівок щодо виконання протиепізоотичних і ветеринарно-санітарних заходів, які є обов'язковими для виконання органами виконавчої влади, підприємствами та фізичними особами, отримав хабара.

Покарання: Вироком Керченського міського суду Автономної Республіки Крим від 27 червня 2013 року визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (в редакції від 7.04.2011 р.), і призначено покарання у виді позбавлення волі строком на п'ять років з позбавленням права обіймати посади або займатися діяльністю, пов'язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків у сфері ветеринарної медицини на строк три роки та без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнено від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки. Запобіжний захід залишено підписку про невиїзд до вступу вироку в законну силу. Вирішено питання по судовим витратам та речовим доказам, скасовано накладений арешт на майно. Апеляційний суд Автономної Республіки Крим у м. Феодосії ухвалив: вирок Керченського міського суду Автономної Республіки Крим від 27 червня 2013 року залишити без змін.