Прізвище, ім’я, по батькові: Манівський Руслан Олексійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: відділ нагляду і безпеки Арбузинської ВК № 83. молодший інспектор

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-10-24
Номер судового рішення: 1-94/11

Склад злочину: Незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та передачі у місця позбавлення волі особливо небезпечних наркотичних засобів, та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.

Покарання: За ч.2 ст. 307 КК України – із застосуванням ст.. 69 КК України 3 роки 8 місяців позбавлення волі без конфіскації майна. За ч.3 ст.364 КК України – із застосуванням ст.. 69 КК України 4 роки 6 місяців позбавлення волі з побавленням права обіймати посаду молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Арбузинської виправної колонії №83 УДДУ ПВП в Миколаївській області строком на 3 роки без конфіскації майна Згідно ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань, Манівському Р.О. остаточно призначити покарання у виді 5 років позбавлення волі з побавленням права обіймати посаду молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Арбузинської виправної колонії №83 УДДУ ПВП в Миколаївській області строком на 3 роки без конфіскації майна. В силу ст.. 75 КК України звільнити Манівського Р.О. від відбування призначеного йому покарання, якщо він протягом іспитового строку в 3 роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.