Прізвище, ім’я, по батькові: Литвин Аркадій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Луцький РВ УМВС України. дільничний інспектор міліції (ДІМ)

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-02-10
Номер судового рішення: № 0308/1695/2012

Склад злочину: Литвин А.І., будучи відповідно до п.п. «д»п.1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, використовуючи службові повноваження та пов’язані з цим можливості, а саме перебуванням на службі в органах внутрішніх справ на посаді ДІМ Луцького РВ УМВС України в області, маючи право безперешкодного відвідування, як працівник міліції, Управління інформаційних технологій УМВС України у Волинській області, з метою отримання неправомірної вигоди, 24.01.2012 р. незаконно отримав від Синьчука Г.В. та Василюка О.С. неправомірну вигоду в сумі 400 грн., за довідки про несудимість, які він отримав для вказаних громадян безкоштовно в УІТ УМВС України в області, чим вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-2 КУпАП.

Покарання: Стягнення у вигляді 850 грн. (вісімсот п’ятдесят) гривень штрафу з конфіскацією 400 грн. в дохід держави.