Корупціонер Лис Василь Степанович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лис Василь Степанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . завідувач поліклінікою Городоцької центральної районної лікарні

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2013-06-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Лис В.С., обіймаючи посаду, що пов'язана з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, використовуючи своє службове становище та здійснюючи в межах своїх посадових повноважень, на підставі посадової інструкції та відомчих наказів видачу медичних документів, повторно отримав хабар, з корисливих мотивів скоїв службове підроблення.

Покарання: Вироком Городоцького районного суду Львівської області від 01 березня 2013 року: на підставі ст. 70 КК України засудженому Лису В.С. остаточно призначено покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно – розпорядчою та адміністративно – господарською діяльністю на три роки без конфіскації майна.На підставі ст. 75 КК України Лиса В.С. звільнено від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком три роки. На підставі ст. 76 КК України засудженого зобов’язано не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи.

Залишити відповідь