Прізвище, ім’я, по батькові: Лин Іван Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Прилбичівська сільська рада Яворівського району Львівської області. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-01-23
Номер судового рішення: 21110459

Склад злочину: Лин Іван Михайлович будучи службовою особою, здійснив незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення та зловживаючи владою та службовим становищем, всупереч інтересам служби, спричинив державним інтересам тяжких наслідків.

Покарання: За ст. 240 ч. 2 КК України у виді 1 (одного ) року позбавлення волі, за ст. 364 ч. 2 КК України у виді 3 (трьох ) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком 1 (один) рік. Згідно ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання Лин Івану Михайловичу – 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком 1 (один) рік. Застосувати до засудженого Лин І.М. ст. 75 КК України та звільнити його від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов”язки. Згідно ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Лин І.М. протягом іспитового строку не виїзжати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти дані органи про зміну місця проживання або праці, періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Запобіжний захід відносно засудженого Лин І.М. до вступу вироку в законну силу залишити без змін –підписку про невиїзд.