Корупціонер Луп’як Надія Миколаївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Луп’як Надія Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дільнична виборча комісія №050762. голова дільничної виборчої комісії

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2015-03-16
Номер судового рішення: 139/123/15-к

Склад злочину: Привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто як внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Луп’як Н.М. від відбування призначеного покарання у вигляді одного року позбавленні волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані виборчим процесом строком на один рік з випробовуванням, з призначенням однорічного іспитового строку, якщо вона протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання. Луп’як Надію Миколаївну звільнити від відбування покарання, призначеного даним вироком, на підставі ст. 1 п. «г» Закону України «Про амністію у 2014 році» від 08 квітня 2014 року.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь