Прізвище, ім’я, по батькові: Локоть Роман Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Ренівська сільська рада. голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2013-02-04
Номер судового рішення:

Склад злочину: Локоть Роман Михайлович працюючи на посаді Ренівського сільського голови, будучи посадовою особою місцевого самоврядування 4 категорії 9 рангу та відповідно до підпункту «в» п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб’єктом корупційного діяння, знаючи вимоги ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, в супереч інтересам служби, порушив встановлені законом обмеження щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме грошових коштів – премії в розмірі 581,50 грн.

Покарання: Визнати винним Локоть Романа Михайловича у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-2 КУпАП, та піддати його адміністративному стягненню у виді штрафу в дохід держави в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією неправомірно отриманої вигоди в розмірі 581,50 грн.