Прізвище, ім’я, по батькові: Гринько Анатолій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . начальник відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної роботи ГВК № 7 у Херсонській області

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-07-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів; зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, вчинені працівником правоохоронного органу.

Покарання: 29 січня 2013 року Апеляційний суд Херсонської області за апеляцією прокурора вказаний вирок щодо Гринька А.М. у частині призначення покарання скасував і постановив свій вирок, за яким призначив йому покарання за ч. 2 ст. 307 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді обмеження волі на строк 5 років з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, на підставі ст. 54 КК України з позбавленням спеціального звання «лейтенант внутрішньої служби», за ч. 3 ст. 364 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді обмеження волі на строк 4 роки з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, на підставі ст. 54 КК України з позбавленням спеціального звання «лейтенант внутрішньої служби». Відповідно до вимог ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначив покарання у виді обмеження волі на строк 5 років з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та на підставі ст. 54 КК України з позбавленням спеціального звання «лейтенант внутрішньої служби». Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила: касаційну скаргу прокурора залишити без задоволення, а вирок колегії суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Херсонської області від 29 січня 2013 року щодо Гринька Анатолія Миколайовича – без зміни.