Корупціонер Ліневич Юрій Станіславович

Прізвище, ім’я, по батькові: Ліневич Юрій Станіславович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: військова частина А 1063. начальник хірургічного відділення

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-04-13
Номер судового рішення: 0616/2024/12

Склад злочину: Начальник хірургічного відділення військової частини А1063 майор медичної служби Ліневич Ю.С, являючись військовою посадовою особою Збройних Сил України і виконуючи функції держави, тобто будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення відповідно до п. «г»п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», всупереч вищевказаним вимогам закону, без поважних на те причин своєчасно, до 1 квітня 2012 року, до кадрового підрозділу військової частини А1063, розташованого у м. Новоград-Волинський по вул. Герцена 69, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік не подав, маючи реальну можливість подати своєчасно таку декларацію, чим порушив встановлені п. 1 ч. 1 ст. 16 і ч. 1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»вимоги щодо фінансового контролю та прозорості інформації і вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-6 КУпАП.

Покарання: Визнати Ліневича Юрія Станіславовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 172-6 ч. 1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) грн.

Подивіться ще на цих: