Прізвище, ім’я, по батькові: Ліхачовець Марина Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державний заклад «Дарницької лінійної санітарно-епідемілогічної станції на Південно-Західній залізниці» .. Завідувач епідеміологічного відділу.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2012-02-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ліхачова М.В. будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушила обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені ч.1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції”. Будучи службовою особою органу державної влади, Ліхачовець М.В.т одночасно займалася іншою оплачуваною діяльністю, за що отримувала винагороду.

Покарання: Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 (п’ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією отриманого доходу від роботи за сумісництвом, в розмірі 1573 (одна тисяча п’ятсот сімдесят три) грн.. 24 коп. на користь держави.