Прізвище, ім’я, по батькові: Лазарєв Олексій Сергійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Львівський обласний центр МСЕ. лікар-пульмонолог фтизіопульмонологічної МСЕК № 2

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-10-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Діючи в складі організованої злочинної групи, як виконавець, вчинив одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, та в інтересах третіх осіб з використанням свого службового становища, поєднане з вимаганням хабара, та у подальшому, як наслідок, призвів до заподіння істотної шкоди та діючи в складі організованої злочинної групи як виконавць, вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів використання свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, громадським та державним інтересам.

Покарання: За ч.2 ст.27, ч.3 ст.28, ч.1 ст.364 КК України-два роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на один рік, за ч.2 ст.27, ч.3 ст.28, ч.2 ст.368 КК України – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на два роки. На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Лазарєву О.С. визначити покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на два роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Лазарєва О.С. від відбування основного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк два роки.